Dažniausiai užduodami klausimai

Hakatonas vyks Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Naujausių farmacijos bei sveikatos technologijų centras (Sukilėlių pr. 13, Kaunas).

Ne, tai nėra būtina, kadangi turėsite galimybę prisijungti prie komandų, kurios jau turi idėjas ar sugeneruoti jas hakatono metu.

Organizatoriai užtikrins elektros bei interneto prieigą. Turėtumėte turėti jūsų produkto kūrimui reikalingą įrangą – PC, nešiojamus kompiuterius ir pan.

Taip. Apie norą prie komandos prisijungti vėliau (pirmąją hakatono dieną) turėtumėte informuoti organizatorius.

Taip, hakatono dalyviams užtikrinsime pusryčius, pietų pertrauką ir vakarienę. Viso hakatono metu dalyviams bus tiekiama kava/arbata ir vanduo. Užkandžiais dalyviai turėtų pasirūpinti patys.

Keičiantis situacijai dėl COVID-19 ir norint užtikrinti saugumą, renginio metu nebus galima dirbti per naktį, kaip buvo numatyta anksčiau. Darbas komandose baigiasi iki 21:30 val

Autorinės teisės priklausys tik šio produkto kūrėjams. Organizatoriai nereiškia jokių pretenzijų į sukurtus produktus. 

Tikrai taip. Laukiame įvairių sričių specialistų, o neturint komandos, renginio metu dalyvį „prijungsime“ prie jau suformuotos komandos.

Idėjų pristatymai vyks anglų kalba.

Idėjos bus vertinamos pagal 5 kriterijus:
1. Idėja/ Inovatyvumas (30 proc.). Ar idėja unikali? Ar unikalumas yra akcentuotas? Ar vystoma idėja padeda spręsti labai aktualią farmacijos srities problemą, iškeltą iššūkį, ženkliai prisideda prie jos galimo sprendimo. Ar idėja turi perspektyvą būti vystoma ateityje?
2. Komercializavimo potencialas (25 proc.). Ar atskleistas idėjos vystymo potencialas? Ar idėja lengvai pritaikoma komercializavimui? Kas lemia konkurencinį pranašumą?
3. Išbaigtumas (20 proc.). Ar sukurtas produkto prototipas, ar jis jau veikia? Atskleista, kiek nuveikta per hakatoną. Ar komanda apsvarstė ar produktas bus patogus naudoti galutiniam vartotojui? Kaip ir kiek yra išvystytas produkto dizainas?
4. Komanda (10 proc.). Ar jaučiama komandinė dvasia? Ar komandos sudėtis, turimos kompetencijos, patirtis, įgūdžiai ir sudaro prielaidas sėkmingam idėjos vystymui?
5. Prezentacija (15 proc.). Ar prezentacija aiški, išsami, sklandi, įtraukianti? Ar pristatymas orginalus, idėjos autoriai geba pasitelkiamomis prezentacijos priemonėmis sudominti auditoriją?
Kiekvieno vertinimo kriterijaus vertinimo skalė nuo 1 (prastai, blogai) iki 10 (puikiai) balų.

Užsiregistruok į sveikatos srities
hakatoną ir įgyvendink savo idėją!